EN
Të gjitha kategoritë
EN

Flakshëm fytyrë maskë / maskë mjekësore kirurgjikale

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /Flakshëm fytyrë maskë / maskë mjekësore kirurgjikale

  • /img / grimcat-respirator.jpg
  • Respirator grimcash

Respirator grimcash

[Modeli dhe specifikimi] Formulari i palosur N95 (Non-sterile); 160mm×105mm
(Ky respirator është i aprovuar jo-NIOSH)
[Lëndë e parë dhe proporcion] pëlhurë jo e endur 44%, pëlhurë e shkrirë 28%, pambuk ajri të nxehtë 28%.
[Struktura dhe përbërja] Maska përbëhet nga një trup maskë, një kapëse hunde dhe një rrip maskash (pajisje shtesë: goditje maskë).
[Standardi i ekzekutimit] GB19083-2010
[Fushëveprimi i aplikimit] Ky produkt është i veshur nga të gjitha llojet e njerëzve në prodhim dhe jetë, duke mbuluar gojën, hunda dhe nofulla e përdoruesve, për të parandaluar PM2.5, pluhur, formaldehyde, shter automobilistik, pluhuri industrial, bakteret dhe viruset direkt përmes sigurimit të një pengese mbrojtëse.
[Niveli i mbrojtjes]Filtër për grimcat jo vajore ≥95%

  • Përshkrim

Na kontaktoni