EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Mobile mjekësore

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Mobile mjekësore

  • https://www.orichmed.com/img/oral_cavity_health_clinic.jpg
  • ORAL zgavër Health Clinic

ORAL zgavër Health Clinic

Besimi e bën buzëqeshje më të bukur

Një sistem i specializuar dentare mjekësore integruar me kujdesin dentar,
diagnoza Imazhe, zgavër endoscopy, kontrollin e infeksionit,
trajtimin e ujërave të zeza dhe kështu me radhë.
E pajisur me një platformë të bashkuara dentare terapi plotë.

  • Përshkrim
Contact Us