EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Mobile mjekësore

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Mobile mjekësore

  • https://www.orichmed.com/img/occupational_disease_hospital-19.jpg
  • PROFESIONALE SËMUNDJA HOSPITAL

PROFESIONALE SËMUNDJA HOSPITAL

i dashur, nga ndjenja për të lëvizur

dizajn profesional për ekzaminimin mjekësor të në punë
Popullsia që janë të angazhuar në pluhur
radioaktive dhe tjetri toksik, substanca të rrezikshme

  • Përshkrim

Contact Us