EN
Të gjitha kategoritë
EN

Lajme

Ti je ketu : shtëpi /Lajme

Sa kohë është shtatë vjet?

kohë : 2019-04-03 Hits :

Timeline: A.D. 2011
vend: ORICH Medical Device, Tianjin, Kinë
figurë: Salesmanagerof TradeDepartment Jashtme

 

 

DF-211H lartë frequencyphotographic systemof Pajisja medicinale ORICH
Ajo është një menaxher i shitjes rinj ballafaqohen me kompaninë e re, produkt i ri dhe treg të ri.
Ajo është në kërkim përpara për një të ardhme të mrekullueshme dhe të rendit të parë.
shpejt, një lajm i mirë arrin siç pritej.
Tbilisi, Gjeorgji, njohur si "Kopshti i zotat", është një qytet i bukur.
Spitali i Universitetit New Vision ka nënshkruan një urdhër për dy makina me rreze X me të.
zemra e saj është e mbushur me gëzim, dhe ky është hapi i parë në karrierën e saj.

Kur pajisja është dërguar larg, ajo është e shqetësuar në lidhje me to, dhe ajo nuk e di se kur dhe ku ajo mund të takohen përsëri. Ajo shpreson çdo gjë është në rregull me ta në vend të huaj.

shtatë vjet, Koha fluturon, Koha fluturon...
Timeline: A.D. tetor, 2017
vend: Spitalore Universitare New Vision, Tbilisi, Gjeorgji
figurë: Salessupervisor e ForeignTradeDepartment

Për shtatë vjet, menaxher i shitjes është rritur në një kokë departamenti, dhe nënshkruar urdhra me njësitë nëpër të gjitha kontinentet. megjithatë, ajo kurrë nuk e ka harruar rendin e parë të Spitalit Universitar New Vision në Gjeorgji.

Ajo kryen një vizitë të kthehet në vendin, e plotë të pritjeve.
Në shtatë vjet, reagime nga vizita çdo klient \ 's është se pajisja është në gjendje të mirë. megjithatë, si është çdo gjë shkon me ta në vend të huaj?

Kjo nuk ka ndodhur asaj se bashkim është aq befasi!DF-211H, e cila është përdorur për shtatë vjetDF-110a, e cila është përdorur për shtatë vjet

Makinë është e mirë, nuk ka asnjë problem gjatë gjithë kohës, teknik tona dhe më pëlqen shumë , ORICH do të jetë zgjedhja jonë e parë nëse ka ndonjë projekt në të ardhmen.
Dr. Konstantine tha:
Makinë është shumë i mirë, pa asnjë problem gjatë gjithë kohës, kështu teknik jonë dhe unë të gjithë pëlqen shumë. ORICH do të jetë zgjedhja jonë e parë nëse kemi ndonjë projekt në të ardhmen.

Në atë moment, të gjithë në dhomë ishte aq krenar.

 

Për shtatë vjet, ajo është pothuajse gjysma e jetës për një makinë X-ray.
megjithatë, ka zero dështim, zero riparimin dhe zero ankesa për X-ray makine, e cila edhe mbetet e paprekur pikturë.
Ne jemi mirënjohës për teknikë dhe radiologëve të Spitalit Universitar New Vision për kujdesin e tyre për të ORICH pajisje.
Dhe ne jemi shumë krenarë Kinës dhe ORICH.

Realizimi i çdo ëndërr vjen nga ndjekje të vazhdueshme të cilësisë së përsosur.
Ky është besimi i njerëzve ORICH!