EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Mobile mjekësore

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Mobile mjekësore

  • https://www.orichmed.com/img/health_mobile_hospital-24.jpg
  • SHËNDETI MOBILE HOSPITAL

SHËNDETI MOBILE HOSPITAL

shëndetësor, filloni nga kujdesi

Përshtatur për ekzaminim rutinë fizike, Imazhe Satisfy, duke testuar, ultratingull, biokimi, EKG
Struktura Dizajni Channel mund të maksimizuar përdorimin e hapësirës brenda automjetit dhe lirisht të përgjigjet me
Një zgjedhje e mirë e spitalit të veçantë celular për të gjitha nivelet e spitaleve, Ekzaminimi fizik Instituti

  • Përshkrim

Contact Us