EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • https://www.orichmed.com/img/fs_1000drf.jpg
  • FS-1000DRF

FS-1000DRF

Sistemi Dinamik FPD Multifunksionale Digital RF

Kombinimi optimal i multi-funksion dhe performancë të lartë
FPD dinamik me zonën më të madhe të mbulimit në treg
Bilanci Perfect në mesin e cilësisë, seriozitet, shpejtësi, shkathtësi e mendjes
images Top me cilësi digjitale për diagnostikimin e zgjeruara

  • Përshkrim

Contact Us