EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • https://www.orichmed.com/img/fs_500ddr-21.jpg
  • FS-500DDR

FS-500DDR

Sistemi UC-Arm Digital Radiologjia

Dizajni ekran touch
Multi-pozita dhe multi-kënd photography
photography tilted
Infrared-ray anti-përplasje
Një prekje e gatshme

  • Përshkrim

Contact Us