EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Mobile mjekësore

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Mobile mjekësore

  • https://www.orichmed.com/img/females_health_mobile_hospital.jpg
  • E FEMRËS HEALTH MOBILE HOSPITAL

E FEMRËS HEALTH MOBILE HOSPITAL

i butë, dëgjoj me vëmendje

Dizajni përpiktë për parandalimin e hershëm dhe shqyrtimit,
kanceri femëror i gjirit dhe kanceri i qafës së mitrës.

  • Përshkrim

Contact Us