EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • /img / df_211h.jpg
  • DF-211H (DR)

DF-211H (DR)

Flat-table Sistemit Digital radiografi

Design që përputhen me Doctor \ 's përdorur zakonet më të mira
Workflow efikas dhe i përshtatshëm& Positioning Fast
Katër-Way Floating Flat-Tabela zvogëlon pacienti që vuan
All-mekanike Struktura mund të përshtaten me shumëllojshmëri të mjediseve

Duke: 250kg

  • Përshkrim

Contact Us