EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • https://www.orichmed.com/img/df_211h-16.jpg
  • DF-211H

DF-211H

X-ray radiografi Sistemit

Design që përputhen me Doctor \ 's Përdorimi Zakonet BestEfficient Workflow dhe i përshtatshëm& Fast PositioningFour-Way

Duke: 250kg

  • Përshkrim

Contact Us