EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • https://www.orichmed.com/img/df_625h_1_radiology_and_fluoroscopy_medical_x_ray_manufacturer-56.jpg
  • https://www.orichmed.com/upfile/2019/04/13/20190413134639_292.jpg
  • https://www.orichmed.com/upfile/2019/04/13/20190413134650_979.jpg
  • https://www.orichmed.com/upfile/2019/04/13/20190413134659_819.jpg
  • DF-323H

DF-323H

Radiologjia dhe fluoroscopy x-ray mjekësore prodhues

Vendi i origjinës:

CHINA

brand Name:

ORICH

Numri Model:

DF-323H

vërtetim:

 


  • Përshkrim
  • Detail shpejtë

Minimale Rendit Sasia:

 1 Njësia / Njësitë (Min. urdhër)

çmim:

US $ 30,000-50,000 / njësitë |

detajet Paketimi:

KUTI DRURI

Koha e dërgimit:

30 DITËT pas pagesës

Kushtet e pagesës:

L / C,T / T,pagesa Western Union për urdhërat offline.

Furnizimi Aftësia:

100 Njësia / Njësitë për një javë

 

Përshkrim:  

Lartë frekuenca dixhitale X-ray diagnostike dhe radiografi  sistem

500mjekësore radiografi dixhitale makina ma x-ray
Toshiba Tube me fokus të vogla: 0.6/1.2mm
kamera One Million CCD

 

Të dhënat teknike:

gjenerator IÇK

kamera CCD

Image intensifier: Toshiba

ekspozimi KVP:40-150KVP

ekspozimi mA:10-630mA

Koha e ekspozimit:0.001-6.3sec

frekuenca Invertion:200kHz

Kapaciteti i ngrohjes:300Khu

Max tub tensionit:150kv

Max tub aktuale:630mA

Contact Us