EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Radiologjia Imazhe

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Radiologjia Imazhe

  • https://www.orichmed.com/img/df_625h_1.jpg
  • DF-625H-1

DF-625H-1

High Frequency Digital X-ray diagnostike Sistemit

Radiografi dhe fluoroscopy funksion në një makinë
Konfigurimi i shkëlqyer dhe imazhit të mirë të sigurojë
lloje Apr-768 të kushteve radiografi, adekuate plotëson kërkesat e diagnostike
sistem të besueshëm, kohë të shkurtër e ekspozimit, zgjidhjen më të mirë imazhit

  • Përshkrim

Contact Us