EN
Të gjitha kategoritë
EN

seri Mobile mjekësore

Ti je ketu : shtëpi /Produkte /seri Mobile mjekësore

  • https://www.orichmed.com/img/ct_scanning_mobile_hospital.jpg
  • CT skanimi MOBILE HOSPITAL

CT skanimi MOBILE HOSPITAL

gjithëpërfshirës, i zhytur në mendime dhe tepër i përpiktë

Built-in 16/64 fetë CT mund të arrijë funksionet CT skanim të plotë.
Përdoret për diagnostikimin dhe trajtimin shërbimeve të hershme për kancer, kardiak sëmundje cerebrale vaskulare dhe ma

  • Përshkrim

Contact Us